Gencer Karavan

Hakkımızda

1992 yılından bu yana kamyon kasası imalatı ile sektöre giriş yapmış olan Gencer Kasa, 2020 yılından itibaren Tuzla İstanbul Organize Sanayi bölgesinde 18.000 m2 üretim bandı ile karavan sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.
Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana koyarak ilerleyen Gencer Karavan, sektöründe emin adımlarla büyüyen bir firma haline gelmiştir.
Avrupa standartlarında üretim bandı ile yerli firmalar arasında adını kısa sürede duyuran Gencer Karavan iyi hizmet ve kaliteli ürün anlayışı ile Türkiye’nin lider karavan markaları arasında kısa sürede yerini almıştır.
Sektöründe uzman çalışanları ve ARGE sistemi ile her zaman en iyisini yapmayı hedef edinmiştir.
Gencer Karavan ailesi olarak amacımız, satış sonrası hizmetlerimiz ile daima müşteri memnuniyetini ön plana koyarak siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaktır.

Hedeflerimiz

Kalite

Sektöründe uzman çalışma arkadaşlarımız ile şık ve konforlu olmasının yanı sıra kaliteli ürün anlayışını benimseyerek tasarlıyoruz.

Müşteri Odaklı

Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana koyarak sektörde emin adımlarla büyüyoruz.

Profesyonel Destek

Nitelikli personellerimiz tarafından gerçekleştirilen satış öncesi ve satış sonrası desteklerimiz ile müşterilerimizin yanındayız.

Güvenlik

Tedarikçilerimizle sağlam ilişkiler kurarak, tedarikçi memnuniyetini sağlıyor ve bu yönde müşterilerimize daha kaliteli ve yüksek güvenlikli ürün sunuyoruz.

Çevreci Ürün

Çevreyi koruma bilinci ile çevreye zarar vermeyen ürünler tasarlıyoruz. Karavanlarımızda kanserojen madde kullanmıyor, müşterilerimiz için güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyoruz.

Garanti

2 yıl üretici garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi veriyoruz. Her yıl periyodik olarak kontrol yapılması takdiri ile garanti koşullarını 5 yıla kadar uzatıyoruz.

Combined ShapeCreated with Sketch.

Profesyonel Ekip, Profesyonel Ürün

Avrupa standartlarında üretim bandımız ile yerli firmalar arasında kısa zamanda büyüyerek
iyi hizmet ve kaliteli ürün anlayışı ile Türkiye’nin lider karavan markaları arasında kısa sürede yerimizi aldık.

Sektöründe uzman kadromuz ve güçlü AR-GE ekibimiz ile her zaman en iyisini yapmayı hedef ediniyoruz.